17.augustā, universālveikalā ELKOR PLAZA notika grandiozs pasākums - SKOLAS PREČU GADATIRGUS!

ELKOR PLAZA

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, sacensībās, konkursos, kā arī vērot šovus: Magnēts orientēšanas skolas džungļos, LEGO sacensības, ķīmiķu un fiziķu šovs, PlayStation 3 autosacīkstes un skolas somu mešanas čempionāts, kurā piedalījās esošie un topošie skolēni. Bērni varēja izmēģināt savas prasmes skrituļslidošanā un velobraukšanā, piedaloties veiklības braucienos, kā arī apgūt alpīnisma iemaņas, rāpjoties pa sienu. Pieaugušajiem bija iespēja piedalīties ASICS skriešanas apavu testos, lai atrastu sev piemērotākos apavus skriešanai.

Turklāt bija iespēja izmantot izdevīgos piedāvājumus skolas precēm, elektronikai, apģērbiem, lai sagatavotos jaunajam mācību gadam.

„Skolas preču gadatirgus laikā” notika konkurss "Pats sev stilists", kura dalībniekiem no krāsainiem plastikāta maisiņiem bija jāpagatavo sev tērps vai aksesuārs. Lai noteiktu labāko stilistu, konkursa dalībnieku foto ar stilīgo tērpu tika ievietoti balsošanai ELKOR lapā Facebook. Konkursa uzvarētājs būs tas, kura foto saņems visvairāk "Patīk/Like" atzīmes. Konkursa balsu skaitīšana un uzvarētāju noteikšana – 23.08.2013. Konkursa uzvarētāja balva - iespēja izdrukāt 300 gb. 10x15cm izmēra fotogrāfijas bez maksas mājas lapā www.elkorfoto.lv.

Liels paldies pasākuma apmeklētājiem par iesaistīšanos piedāvātajās aktivitātēs un tiekamies pasākumā "Skolas preču gadatirgus" nākamgad!

Foto ieskats pasākuma norisē.Jūsu ELKOR.