Trussardi Jeans - tās ir greznums, komforts un dinamizms!

Katra Trussardi Jeans kolekcija iemieso itālijas stilu un augstāku kvalitāti.

Šīs slavenā modes nama raksturīgā iezīme vienmēr ir klasisks diskrētās greznības tēls. Logo ar smalko itāliešu greihaunda purniņu šodien ir kļuvis par nevainojamu klasisku gaumi apvienojumā ar dabisku praktiskuma simbolu. Līnijas nosaukums izsaka visu - Trussardi Jeans piedāvā dažādus sieviešu un vīriešu džinsu modeļus, trikotāžu un kokvilnu lieliskā kvalitātē, ieturētu krāsu gammu un aksesuārus no dabīgās ādas.

Trussardi Jeans

Jaunā vīriešu Trussardi Jeans 2012-2013 gada rudens-ziemas sezonas kolekcija piepildīta ar urbānisma garu. Vēsais izbalējušo džinsu, kreklu un starpsezonu žaketes stils aicina uz aktīvu un dinamisku rudeni un pašizteiksmes brīvību. Pilsētas modes mīļotājiem vēlam rudenim Trussardi Jeans piedāvā ādas jakas, daudzveidīgus džemperus lieliem un vidējiem adījumiem un klasiskās dūņu jakas ar kapuci uz rāvējslēdzēju.

Sieviešu jaunās Trussardi Jeans 2012-2013 gada rudens-ziemas kolekcijas varone jau ir gatava pirmajam aukstumam - kažokādas apkakles un šalles, kā arī rupja adījuma pieguļošas kleitas palīdzēs sagaidīt sezonu pilnīgā gatavībā. Modernās mākslīgās kažokādas jakas, kažokādas džemperi un adītās jakas ar lielām apkaklēm pievienos komfortu un siltuma sajūtu gaidāmajā sezonā.

Trussardi Jeans jaunās kolekcijas apģērbu krāsas izraisīs garīgas domas piepilsētas mājā vakaros pie kamīna: siltās krēmkrāsas toņi mijas ar karameļu un grafīta toņiem sniedzot siltu noskaņojumu rudens garderobē.

Jūsu ELKOR.