Jaunais veikals 7000 kvadrātmetru platībā piedāvā pircējiem vīriešu un sieviešu džinsu un ikdienas apģērbu kolekcijas no tādiem ražotājiem, kā Calvin Klein Jeans, Pierre Cardin, Desigual, Diesel, DKNY Jeans, Marc O’Polo, Marc Cain, Apriori, Betty Barclay, Roy Robson, Bugatti, Basler un citi. Pavisam vairāk nekā 50, visā pasaulē pazīstami apģērbu zīmoli. Līdz ar slavenu ražotāju džinsu un „casual” stila ikdienas apģērbiem, pircējiem tiek piedāvāti Digel, Olimp, Pierre Cardin, Roy Robson, Stones un citu zīmolu klasiskie apģērbi.

Preču piedāvājumā ir iekļauti arī visi aktuālākie un modes tendencēm atbilstošākie aksesuāri un parfimērija. Bulaggi somiņas, Seeberger cepures, Falke vīriešu zeķes, Charm bērnu rokassprādzes, Lalique aromāts Fleur de Crystal, smaržas Guilty no Gucci un Nina L’Elixir no Nina Ricci, Joy of Pink no Lacoste sievietēm, kā arī Baldessarini Private Affairs, BVLGARI MAN vai Boss Orange Man vīriešiem – tā ir tikai pavisam neliela daļa no krietni vairāk nekā 100 parfimērijas, aksesuāru un kosmētikas zīmolus aptverošā preču klāsta, kas pircējiem ir jau pieejams ELKOR PLAZA modes preču veikala plauktos.

ELKOR FASHION ir vienīgais veikals Latvijā, kur ir nopērkama zīmola Dessange izcili kvalitatīvā kosmētika un ādas kopšanas līdzekļi.