ELKOR Sport pludmales volejbola līgas 3.sezonas fināls

ELKOR Sport pludmales volejbola līgas 3.sezonas finālā uzvaru izcīna Jānis Grīnbergs / Sandris Andrejevs

2013.gadā tika dots starts ELKOR Sport pludmales volejbola līgas pirmajai sezonai. Nu jau ir apritējuši 3 gadi, kā šī pludmales volejbola līga ir kļuvusi par labu alternatīvu Latvijas pludmales volejbola čempionātam ziema sezonā, kurā piedalās gan amatieri, gan Latvijas čempionāta pastāvīgie dalībnieki. Šosezon tika aizvadīti kopumā 13 līgas regulārie posmi no oktobra mēneša līdz aprīlim un, lai komandas kvalificētos finālam, kurš notika Beach Box pludmales volejbola hallē svētdien, 17.aprīlī, bija nepieciešams sakrāt vismaz 8 nospēlētus regulārās sezonas posmus. Finālā komandas cīnījās par 6000 EUR lielo naudas balvu fondu, ko sarūpējis līgas ģenerālsponsors – ELKOR.

Minimālo posmu skaitu izdevās sakrāt 19 komandām, taču finālā piedalījās 16 komandas.

Atklājot 3.sezonas fināldienu, īpašs paldies tika teikts Andrim Grosbergam, kurš bija piedalījies pilnīgi visos līgas posmos, tādējādi saņemot līgas organizatoru sarūpētu kausu par neatlaidību.

Fināldienas turnīra izspēles tika aizvadītas pēc divmīnusa sistēmas play-off principa. Komandas tika izliktas pēc sezonas laika iegūtajiem punktiem no 8 labāk aizvadītajiem posmiem. Visas dienas garumā kopsummā tika aizvadīti 70 ļoti spraigi, interesanti un elpu aizraujoši seti.

ELKOR Sport līgas fināldienu ar nepacietību gaidīja ikviens, gan dalībnieki, gan līdzjutēji, jo fināls solījās būt spraigs un uzvarētājus prognozēt bija ļoti grūti, jo uz pirmo vietu noteikti varēja pretendēt vismaz 6 komandas, kuras visas sezonas garumā rādījušas ļoti labus rezultātus.

Visstabilāk un visvairāk pirmo vietu sezonas gaitā līdz šim bija izdevies iegūt Andrejevam / Grīnbergam, kopā 5 pirmās vietas. Viņiem turpat līdzās Puga / Punculis ar 4 pirmajām vietām sezonā, savukārt Puķītim / Šmēdiņam – 2 pirmās vietas.

Sīvā cīņā, bet tomēr šoreiz 4. vietu ieguva komanda Punculis/Puga, kuri spēli noslēdza ar diviem zaudētiem setiem.

Trešo vietu ieguva Nātriņš / Antoms, kuri ar rezultātu 1:2 (22:24; 21:17;11:15) piekāpās Puķītim/Šmēdiņam.

Diemžēl fināla spēlē Uģim Puķītim neizdevās saglabāt pagājušajā sezonā iegūto titulu un fināls beidzās priekšlaicīgi, jo Uģis bija spiests izstāties muskuļu krampju dēļ, tādējādi par 2015./2016.gada sezonas uzvarētājiem kļuva arī 3. sezonas kopvērtējuma līderi Jānis Grīnbergs / Sandris Andrejevs!

FINĀLA posma vietu sadalījums -

1.v. Jānis Grīnbergs / Sandris Andrejevs
2.v. Uģis Puķītis / Toms Šmēdiņš
3.v. Gints Antoms / Davis Nātriņš
4.v. Oskars Puga / Kristaps Punculis
5.-6. v. Mārtiņš Eglītis / Aleksandrs Solovejs
5.-6.v. Atis Šēfers / Kārlis Celmiņš
7.-8.v. Andris Grosbergs / Edgars Priede
7.-8.v. Juris Orups / Jānis Kuprašovs
9.-12.v. Edgars Millers / Maris Blūmbergs
9.-12.v. Sandris Kalniņš/ Kārlis Rutmanis
9.-12.v. Armands Ābelnieks / Māris Čīma
9.-12.v. Aivars Bambulis / Toms Benjavs
13.-16.v. Rihards Vilcāns / Raitis Šarkovskis
13.-16.v. Artis Danieks / Rihards Vilmanis
13.-16.v. Renārs Tverjons / Edgars Tomkus
13.-16.v. Aleksandrs Dolotovs / Mareks Beluga

Līgas organizarori saka paldies visiem atbalstītājiem, bet vislielākais PALDIES mūsu līgas LIELdraugam, jeb ģenerālsponsoram ELKOR par atbalstu, par ticību spēlētājos un vēlmi celt šo visu mīlēto sporta veidu – pludmales volejbolu!

Nu ko, tagad jau sākam gatavoties āra, vasaras sezonai, lai jau rudenī atkal tiktos ar jaunām idejām, mērķiem un kopā aizvadītu ceturto sezonu! WE WILL BE BACK jeb tiekamies smiltīs!!!!