Profils

Iegādājies Philips Sonicare produktus laika posmā no 2020. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 31. decembrim, reģistrē produktu www.philips.lv/sonicare ne vēlāk kā divas nedēļas pēc pirkuma un saņem 30 dienu naudas atmaksas garantiju! Ja iegādātā Philips Sonicare ierīce neatbildīs Tavām prasībām, mēs atgriezīsim Tev naudu.

Apskatīt preces var te: philips sonicare

Akcijas noteikumi

1. Akcijas darbības periods ir no 01.01.2020. līdz 31.12.2020.

2. Ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc produkta iegādes produkts ir jāpiereģistrē vietnē www.philips.lv/sonicare, norādot pirkuma veikšanas datumu un vietu, savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi un bankas kontu, pievienojot ieskenētu vai nofotografētu pirkuma čeku.

3. Katrs dalībnieks var piedalīties akcijā (periodā no 01.01.2020. līdz 31.12.2020) tikai vienu reizi.

4. Akcija attiecas tikai uz mazumtirdzniecības pircējiem un darbojas tikai SIA Philips Baltic ofciālo izplatītāju un partneru tirdzniecības vietās un interneta vietnēs, kā arī Philips interneta veikalā un lielākajās zobārstniecības klīnikās Latvijā, kurās izvietoti akcijas reklāmas materiāli.

5. Akcijā iekļautas Philips Sonicare elektriskās zobu birstes un AirFloss starpzobu spraugu tīrītāji, kā arī elektrisko zobu birstu un AirFloss komplekti. Akcijā iekļauto produktu saraksts ir atrodams interneta vietnē www.philips.lv/sonicare.

6. Akcijā nav iekļauti Philips Sonicare zobu birstu un AirFloss uzgaļi. 

7. Lai saņemtu naudas atmaksu, dalībniekam ir jāpārliecinās, ka akcijas produkts ir reģistrēts vietnē MyPhilips, jāsazinās ar Philips (tālr. + 371 67 228 896, e-pasts: [email protected]) un jāvienojas par produkta nodošanu. Ja produkts tiek sūtīts pa pastu, tad produkta iesniegšanas diena ir diena, kad sūtījums saņemts pastā. Pasta zīmogam uz sūtījuma ir jāatbilst akcijas periodam.

8. Atpirkšanai iesniedzamajam akcijas produktam jābūt oriģinālajā iepakojumā un komplektācijā, klāt pievienojot arī pirkuma čeku un garantijas kuponu.
9. Dalībnieks zaudē 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ja neizpildīs kādu no iepriekš minētajām noteikumu prasībām un:
9.1 Nosūtīs nepareizu pirkuma pierādījumu vai nepareizu produkta sērijas numuru;
9.2 Tiks sniegta nepatiesa vai nepilnīga informācija vietnē 
www.philips.lv/sonicare.
10. Akcijas organizators ir SIA Philips Baltic, ar juridisko adresi Ziedleju iela 2, Mārupe, LV-2167, Latvija. Philips Baltic patur tiesības mainīt akcijas noteikumus un pārtraukt akciju jebkurā laikā. Šādos gadījumos organizators informēs dalībniekus par izmaiņām.
Reģistrētiem dalībniekiem jebkurā laikā ir tiesības pārtraukt dalību akcijā.
11. Personīgā informācija:
11.1 SIA Philips Baltic ir atbildīgs par dalībnieka akcijas
laikā sniegtās informācijas drošību.
11.2 Dalībnieku dati tiks apstrādāti un saglabāti, lai nodrošinātu 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ievērojot piemērojamos datu aizsardzību reglamentējošos likumus un Philips datu apstrādes noteikumus. Personīgās info rmācijas sniegšana kampaņas ietvaros ir brīvprātīga un nepieciešama, lai saņemtu naudas atmaksu. Šī informācija iekļauj sekojošus datus: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, bankas konta numuru. Papildus informāciju par savu datu apstrādi varat saņemt mājaslapā:
https://www.philips.lv/a-w/pazinojums-parkonfdencialitati.html.

Kā piereģistrēt produktu akcijai?
Dodies uz www.philips.lv/sonicare sadaļu «Reģistrē un izmēģini 30 dienas», izveido MyPhilips kontu un tad seko norādēm akcijas reģistrācijas lapā.