ELKOR поддерживает лидера Латвийской команды по ориентированию Эдгара Бертука

ELKOR поддерживает лидера Латвийской команды по ориентированию Эдгара Бертука

ELKOR šogad ir nolēmis atbalstīt Latvijas izcilāko orientēšanās sportistu – pirmo Pasaules čempionu Latvijas un Baltijas orientēšanās sporta vēsturē Edgaru Bertuku. 2012. gada Pasaules čempionātā Šveicē - zelta medaļa vidējā distancē un bronzas medaļa garajā distancē. 2013. gada Pasaules čempionātā Somijā – bronzas medaļa garajā distancē. 2014. gada Eiropas orientēšanās čempionātā Portugālē – 5. vieta vidējā distancē.

ELKOR vēlas atbalstīt šo talantīgo Latvijas orientieristu dāvinot viņam 2XU kompresijas apģērbus, lai Edgars varētu trenēties vēl kvalitatīvāk un sasniegt augstu nosprausos mērķus. Kompresijas apģērbs ļauj trenēties intensīvāk, palīdz ķermenim izvairīties no nevajadzīgām mikrotraumām un uzlabo asinsriti, tādējādi nodrošinot ātrāku atjaunošanos pēc slodzes. 2XU kompresijas apģērbam ir ideāla gaisa caurlaidība,tas izvada mitrumu un tam ir antibakteriāla aizsardzība. Austrālijas zīmola kompresijas apģērbi pieejami UV ELKOR PLAZA, Brīvības gatve 201 un ELKOR SPORT veikalā, K. Ulmaņa gatvē 114.

"Elkor" turpina aizsāktās tradīcijas veselīgā dzīvesveida un riteņbraukšanas kultūras popularizēšanā, atbalstot dažādus sporta pasākumus, komandas, un atsevišķus sportistus, tostarp Latvijas vadošo riteņbraukšanas vienību "Rietumu – Delfin", "Elkor" riteņbraukšanas komandu, jaunos talantus no Rīgas riteņbraukšanas skolas un citus projektus.

Elites sportisti visā pasaulē jau ir atzinīgi novērtējuši 2XU kompresijas apģērbus (piem., Ted Ligety - profesionālais kalnu slēpotājs, Soču 2014 Olimpiskais čempions u.c.) Tagad šos kompresijas apģērbus plaši lieto arī Latvijas sportisti.

Kāpēc Jums ir nepieciešami tieši 2XU kompresijas apģērbi?
Edgars Bertuks: „Orientēšanās sports ir specifisks ar to, ka bieži trenējos un sacenšos ļoti skarbos apstākļos, tāpēc katra nianse var būt izšķiroša. Kompresijas apģērbs palīdz muskuļiem strādāt ar lielāku atdevi ilgstošas slodzes apstākļos un ātrāk atjaunoties pēc skriešanas treniņiem un orientēšanās sacensībām kā arī būtiski samazinās traumu risks. Uz veiksmīgu sadarbību ar ELKOR skatos ilgtermiņā. 2018. gadā Latvijā norisināsies Pasaules čempionāts orientēšanās sportā un šīm sacensībām gatavošos ļoti nopietni.”

ELKOR желает этому великолепному спортсмену отличных результатов и в будущем.