В сезоне 2014/2015 Пляжной волейбольной лиги Elkor Sport побеждают Мартиньш Плявиньш и Угис Путитис

Svētdien, 12. aprīlī, jau četrpadsmito svētdienu šajā 2014./2015. gada ziemas sezonā tika aizvadītas spraigās cīņās Elkor Sport pludmales volejbola līgā, taču šis nebija ierasts līgas posms - šis bija lielais fināls, kurā tika noskaidrotas labākās 8 komandas, kas sadalīja līgas ģenerālsponsora ELKOR sarūpēto naudas balvu!

Pirmie tiesnešu starta svilpieni tika doti pulksten 11:00, kad tika aizvadītas pirmās spēles un oficiāli uzsākta cīņa par fināldienas naudas balvu fondu - 3800 EUR! Kopējais naudas balvu fonds bija 5000 EUR, no kuriem 1200 EUR tika sadalīti regulārajos līgas posmos. Visas dienas garumā ar lielisku mūziku priecēja un visus uzmundrināja DJ Emil Deo!

”Elkor

Spēles bija patiesi spraigas un ne viena vien izspēle lika skatītajiem skaļi gavilēt, smagi nopūsties, vai aiz prieka pielēkt kājās. Visas dienas garumā visskaļākos aplausus nopelnīja un skatītāju simpātijas iekaroja komanda Mārtiņš Dauburs / Toms Šmēdiņš, kuri, neskatoties uz Mārtiņa nesen gūto un vēl neizārstēto traumu zāles volejbolā (izmežģīta potīte), nolēma tomēr piedalīties finālā, lai gan Mārtiņa kustības bija stipri ierobežotas. Puiši demonstrēja īstu komandas saspēli un cīnītāju garu - Mārtiņa cīņas spars, Toma neatlaidība un neapšaubāmi lielā pieredze ļāva puišiem aizcīnīties līdz sestajai vietai. Starp spēlēm organizatori bija parūpējusies par konkursiem gan spēlētājiem, gan skatītajiem, kas ļāva tikt pie lielākām un mazākām balvām no atbalstītajiem: ELKOR, Autobrava, Blue Box, Shark, Optibet, Aldaris, Isostar!

Lai arī visas spēles bija fināldienas cienīgas, tomēr visspraigākā, nervus kutinošākā spēle bija tieši finālspēle, kur cīnījās - pieredzējušie Uģis Puķītis / Mārtiņš Pļaviņš pret jaunajiem talantiem Rihardu Finsteru / Mārci Jirgensonu! Abas komandas rādīja fantastisku spēli un teju katra izspēles bumba lika skatītajiem ievilkt dziļi elpu un ar interesi skatīties, kas sekos tālāk! Rezultāts fināla spēles cienīgs 2:1 (24:22; 17:21 un 15:12) - uzvaras laurus plūca un šampanieša lietu no sirds baudīja Uģis Puķītis / Mārtiņš Pļaviņš!

ELKOR Sport pludmales volejbola līgas fināla rezultāti:

1. Uģis Puķītis / Mārtiņš Pļaviņš
2. Rihards Finsters / Mārcis Jirgensons
3. Dāvis Nātriņš / Gints Antoms
4. Sandris Andrejevs / Jānis Grīnbergs
5. Sandris Kalniņš / Kārlis Rutmanis
6. Toms Šmēdiņš / Mārtiņš Dauburs
7. Kristaps Punculis / Mārtiņš Eglītis
8. Jānis Kuprašovs / Pauls vaan der Bēks
9.-12. Juris Orups / Atis Šēfers
9.-12. Artis Danieks / Rihards Vilmanis
9.-12. Renārs Brālis / Vladimirs Remesovs
9.-12. Māris Blumbergs / Edgars Millers
13. Armands Ābelnieks / Maris Čīma


Atsevišķā nominācijā tika apbalvota arī komanda Jānis Kuprašovs un Pauls van der Bēks par nezūdošo cīņassparu un neatlaidību visas ELKOR Sport pludmales volejbola līgas 2. sezonas garumā – komanda neizlaida pilnīgi nevienu no līgas posmiem.

Otra individuālā balva pienācās, uz pjedestāla stāvošajam, Uģim Puķītim, kas tur šosezon kāpa jau 10. reizi un tika atzīts par ELKOR Sport pludmales volejbola līgas 2. sezonas vērtīgāko spēlētāju un kopvērtējuma līderi.

Līgas organizatori: “Vislielākais paldies mūsu LIELdraugam, jeb ģenerālsponsoram ELKOR par atbalstu, par ticību spēlētājos un vēlmi celt šo visu mīlēto sporta veidu – pludmales volejbolu!”

Осенью встречаем 3-й сезон волейбольной лиги Elkor Sport!