ELKOR aicina atklāt vasaras orientēšanās sezonu ikvienam!

ELKOR приглашает открыть летний сезон по ориентированию!

Ar sacensībām 31.martā Šmerļa mežā pie t/c Alfa, 1. aprīlī Imantā un 2.aprīlī Biķernieku mežā tiks atklāta 46.orientēšanās sacensību seriāla Magnēts sezona, kurā šī gada Lielās balvas ir divi Scott velosipēdi no ELKOR un automašīna NISSAN Pulsar.

Orientēšanās sacensību Magnēts vasaras sezona ilgst no 31.03. līdz 04.10.2015. un aktīvās atpūtas cienītāji Rīgas apkārtnes mežos tiks gaidīti ik otrdienu, trešdienu un ceturtdienu. Sacensības paredzētas dažādu vecumu un meistarības orientēšanās interesentiem sākot no 8 līdz pat 85 + gadiem.
Tiem, kuri karti un kompasu tik labi nepazīst un uzskata, ka vēl nav gatavi uzsākt patstāvīgas orientēšanās gaitas, sacensību centrā būs iespēja saņemt konsultācijas no orientēšanas sporta profesionāļiem. Tāpat arī Magnēta mājas lapā var pieteikties uz apmācību kursu, kura laikā profesionāls treneris palīdzēs apgūt orientēšanās pamatiemaņas.
Sacensību laikā vecākiem tiek piedāvāta iespēja savus mazos lolojumus uzticēt Magnēta bērnudārza auklītei, savukārt bērnus līdz 12 gadiem, aicinām piedalīties orientēšanās skoliņā ik sacensību dienu plkst.18:30. Šīs abas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšāja pieteikšanās nav nepieciešama.

Vasaras Magnēta īpašais uzaicinājums skolām un skolēniem:

''Esi vesels, aktīvs un pārliecināts! Nāc iepazīties ar orientēšanās sportu, nāc iepazīties ar Magnētu. Vai esi gatavs savai pirmajai distancei? Magnēta sacensību kalendārā izvēlies kādu no sacensību kārtām, piesaki savu klasi un skolotāju un dodies. Sagaidīsim, apmācīsim un iedrošināsim doties kontrolpunktu meklējumos. Klasei, iepriekš piesakoties, dalība bez maksas''.
Kā ik gadu, orientēšanās sezonas noslēgumā tiks pasniegtas arī Lielās balvas - jauniešiem divi Scott velosipēdi no sacensību atbalstītāja ELKOR, un tiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu – automašīna NISSAN Pulsar. Šī gada sezonas noslēgums plānots 4.oktobrī Ropažos un par Lielās balvas dalības nosacījumiem, informāciju lūdzam skatīt Magnēta mājas lapā.
Tautas orientēšanās sacensības Magnēts rīko sporta un atpūtas apvienība ''Magnēts'', BJC ''IK Auseklis'', atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un protams arī ELKOR.
ELKOR atbalsta sporta pasākumus, kurā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, tādējādi popularizējot aktīvu dzīves veidu. Veselā miesā, vesels gars!

Sev ērtāko sacensību laiku un vietu aicinām meklēt www.magnets.lv.

Ваш ELKOR.