Elkor atbalsta taku skrējienu seriālu

ELKOR atbalsta taku skrējienu seriālu "Stirnu buks 2016", kas notiks no aprīļa līdz oktobrim, pa Latvijas ainaviski bagātajām taciņām un meža ceļiem. Pērn sacensībās piedalījās ne tikai pašmāju skriešanas entuziasti, bet arī dalībnieki no eksotiskām valstīm kā Brazīlija, Dienvidkoreja, Izraēla u.c. valstīm. Katrā posmā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku. Tā ir patīkama izklaide dienas garumā visai ģimenei! Dienas pirmajā pusē mazākajiem tiks piedāvātas mākslas un dabas izziņas meistardarbnīcas un muzikāls priekšnesums pirms apbalvošanas starta/finiša zonā!

Taku skrējieni notiks:

16. aprīlī – Riekstu kalns;

21. maijā – Gaujas Nacionālais parks;

25. jūnijā – Ventas ieleja;

30. jūlijā – Talsu pauguraine;

20. augustā – Āžu kalns;

24. septembris – Mākoņkalns;

22. oktobris – Beverīnas pilskalns.

Tapu skrējiens

Katrā no seriāla sacensībām dalībniekiem tiks piedāvātas 5 dažādas distances:

Pašiem mazākajiem - "Susurs" distance (0,6 – 1 km), ātrajiem - "Zaķis" (8 – 12 km), pieredzējušajiem – "Stirnu buks" (17 – 22 km), izturīgajiem – "Lūsis" (27 – 35 km) un tiem, kas mežā un garākās distancēs nejūtas pietiekami komfortabli piedāvā distanci "Vāvere" (4 – 6 km). 

Aicinām ELKOR darbiniekiem būt aktīviem un piedalīties taku skrējienu seriālos, izvērtējot savus spēkus un izvēloties atbilstošu distanci. 

Dalībai seriālos var pieteikties līdz š.g. 10.aprīlim pie Oksanas Iljinas pa e-pastu: o.iljina@elkor.lv Veikalu darbinieki reģistrējas pasākumam pie sava veikala direktora.

Sīkāka informācija mājas lapā www.stirnubuks.lv
 

Nāc un piesakies, pirmajiem septiņiem darbiniekiem ELKOR apmaksās dalību visos skrējienu seriālos!