Profils
Samsung 8K akcija

AKCIJAS NOTEIKUMI

“PĒRC SAMSUNG 8K TELEVIZORU UN SAŅEM DĀVANĀ SAMSUNG AKUSTISKO SISTĒMU”

 1. Samsung 8K televizora tirdzniecības veicināšanas nolūkos Samsung produktu pārdevēji (turpmāk - Pārdevējs) organizē akciju “Pērc Samsung 8K televizoru un saņem dāvanā Samsung akustisko sistēmu” (turpmāk – Akcija).
 2. Akcija ir spēkā Pārdevēju ar šādām tīmekļa vietnes adresēm www.elkor.lv
 3. (turpmāk – Veikals).
 4. Akcija ir spēkā laikā no 2018.gada 15.oktobra līdz 2018.gada 11.novembrim (turpmāk – Akcijas periods).
 5. Akcijas prece ir Samsung 8K televizors (modeļa Nr. QE85Q900RATXXH, QE75Q900RATXXH, QE65Q900RATXXH) (turpmāk – Akcijas prece).
 6. Piedāvājums ir spēkā tikai attiecībā uz tām Akcijas precēm, ko izplata SIA „Samsung Electronics Baltics”. Pircējam Veikalā jāpārliecinās, vai viņa izvēlētās preces ir tiesīgas piedalīties Akcijā.
 7. Par katru Akcijas periodā Veikalā pasūtīto un iegādāto Akcijas preci pircējs ir tiesīgs bez maksas saņemt Samsung akustisko sistēmu (modeļa Nr. HW-N950) (turpmāk – Dāvana).
 8. Pircējs ir tiesīgs saņemt tikai vienu Dāvanu par katru Akcijas preci.
 9. Tiek piemēroti Veikala vispārīgie tirdzniecības noteikumi, ciktāl šajos noteikumos nav norādīts citādi.
 10. Informāciju par Akcijas preces un Dāvanas piegādi sniegs Pārdevējs. Akcijas preču piegāde sāksies 2018.gada 1.novembrī.
 11. Pircējam jāievēro Pārdevēja papildu norādījumi attiecībā uz Akciju.
 12. Ja Akcijas prece tiek atdota atpakaļ Veikalam defektu vai citu iemeslu dēļ, Pircējam Veikalam jāatdod arī Dāvana.
 13. Akcija ir paredzēta tikai pircējiem mazumtirdzniecībā, un tā neattiecas uz precēm, kas tiek iegādātas tālākpārdošanas nolūkā.
 14. Pircējs nav tiesīgs saņemt Dāvanu, ja ir konstatēts, ka pircējs nav ievērojis Akcijas noteikumus vai ir negodīgi ietekmējis šīs Akcijas norisi.