Katalogs
Iepirkumu grozs

Piegādes veidi:

 • Pašizvešana no www.elkor.lv pasūtījuma saņemšanas punktā
 • Piegāde uz Omniva pakomātiem
 • Piegāde ar kurjerdienestu
 • Piegāde ar kurjerdienestu ar ienešanu dzīvoklī
 • Pārtikas produktu piegāde Rīgā
 • Starptautiska piegāde

 • Pašizvešana no www.elkor.lv pasūtījuma saņemšanas punktā

  Saņemiet preces bez maksas pasūtījumu izsniegšanas vietā www.elkor.lv. Kad pirkums tiks piegādāts līdz www.elkor.lv pasūtījumu saņemšanas vietai, jūs saņemsiet paziņojumu uz mobilo tālruni un e-pastu, kas norādīts, veicot pasūtījumu. Pasūtījumu var saņemt 7 dienu laikā, personīgi ierodoties pirkuma norādītajā saņemšanas vietā. Saņemot preci pasūtījumu izsniegšanas vietā www.elkor.lv, jānorāda pasūtījuma ID-numurs un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Ja Jūsu pasūtījumu saņems cita persona, veicot pasūtījumu, komentāros norādiet viņu (vārdu un uzvārdu), kā saņēmēju. Ja pircējs ir juridiska persona, līdzi ņemiet pilnvaru.

  Piegāde uz Omniva pakomātiem

  Tiklīdz jūsu sūtījums tiks nogādāts uz Omniva pakomātu, saņemsiet paziņojumu uz pasūtīšanas laikā norādīto mobilo tālruni. Sūtījumu varat izņemt 7 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Termināla ekrānā noklikšķiniet uz pogas "Saņemt paku" un ievadiet kodu, kuru saņēmāt savā mobilajā tālrunī vai e-pastā.

  Piegāde ar kurjerdienestu

  Piegāde visā Latvijā ar kurjerdienestu Omniva, izvēlieties šo piegādes veidu, ja vēlaties, lai kurjers piegādā jūsu pasūtījumu uz mājām. Preces tiks piegādātas 1-2 darba dienu laikā no brīža, kad saņēmāt paziņojumu par pasūtījuma nodošanu kurjeram. Kurjeri piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Iepriekš saņemsiet tālruņa atgādinājumu, ka jūsu prece ir ceļā, pēc tam ne vēlāk, kā 30 minūtes pirms plānotā piegādes laika, ar jums sazināsies kurjers. Preču piegāde Rīgā un tās reģionos tiek veikta darba dienās no pulksten 9:00 līdz 20:00. Uz citām pilsētām - no pulksten 9:00 līdz 18:00.
  Ja pasūtījumā ir alkoholiskie un/vai enerģijas dzērieni, pakas saņēmējam kurjeram jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Ja nav iespējams identificēt personas, kas saņem pasūtījumu, vecumu vai pasūtījuma saņēmējs ir nepilngadīga persona, kas jaunāka par 18 gadiem, alkohols un/vai enerģijas dzērieni netiek nodoti pasūtījuma saņēmējam. Šo preču pasūtījums anulējas.

  Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un nogādās jums pirmajā drošajā vietā (aiz dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nepārvietos sūtījumu pa istabām vai pagalmu). Šajā gadījumā nav jāpasūta papildu izkraušanas pakalpojums. Uzmanību! Ja pasūtītajām precēm ir lieli izmēri, kā arī ja prece ir novietota uz paletes, šajā gadījumā, neskatoties uz tās svaru līdz 30 kg, prece netiks ienesta.
  Ja vismaz viens sūtījums sver vairāk nekā 30 kg (piemēram, liela izmēra sadzīves tehnika, mēbeles utt.), kurjers palīdzēs tikai izkraut preces no automašīnas, bet nepalīdzēs tās aiznest līdz vēlamajai vietai.

  Piegāde ar kurjerdienestu ar ienešanu dzīvoklī

  Pakas svaru lielāku par 30 kg, iesakām pasūtīt pakalpojumu ar ienesšanu dzīvoklī.
  Pakalpojumu var pasūtīt veicot pirkumu, pakalpojuma izmaksas ir 30.00 EUR.
  Šādu pasūtījumu piegādi un izkraušanu veic kravas transportlīdzeklis, divi kurjeri-krāvēji uz norādīto adresi. Jums jāpārliecinās, ka ir nosacījumi kravas transportlīdzekļa piekļūšani uz vēlamo izkraušanas vietu, pretējā gadījumā var nebūt iespējama sūtījuma piegāde. Piegāde tiek veikta tikai Rīgā un Rīgas rajonā, darba dienās un sestdienās no 9:00 līdz 19:00. Pasūtot šo pakalpojumu izvēlieties vēlamo 3 stundu piegādes laika intervālu.

  Pārtikas produktu piegāde Rīgā

  Pārtiku, kas ātri bojājas, piegādi veicam darba dienās no pulksten 10:00 līdz 18:00 ar ELKOR kurjeri tikai Rīgā. Kurjeri piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Piegādes laiks (3 stundu intervāls) tiks paziņots ar īsziņu piegādes dienā no pulksten 9:00 līdz 10:00, pēc tam ne vēlāk, kā 30 minūtes pirms plānotā piegādes laika kurjers ar jums sazināsies.
  Ja pasūtījumā ir alkoholiskie un/vai enerģijas dzērieni, pakas saņēmējam kurjeram jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Ja nav iespējams identificēt personas, kas saņem pasūtījumu, vecumu vai pasūtījuma saņēmējs ir nepilngadīga persona, kas jaunāka par 18 gadiem, alkohols un/vai enerģijas dzērieni netiek nodoti pasūtījuma saņēmējam. Šo preču pasūtījums anulējas.

  Starptautiska piegāde

  Piegādi uz Lietuvu vai Igauniju veic kurjerdienests Omniva. Pieejama piegāde pakomātos un uz norādīto adresi ar kurjeru. Piegādes izmaksas uz pakomātiem ir 2.99 EUR, piegādes ar kurjeru izmaksas ir atkarīgas no preču izmēriem un tiek aprēķinātas pasūtīšanas laikā.

  Piegādi uz Eiropas Savienības valstīm, kā arī ārpus tās veic kurjerdienests EMS. Kurjera piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču izmēriem un tiek aprēķinātas pasūtīšanas laikā.

  Ja Jums ir kādi jautājumi, iesakām sazināties ar mūsu operatoriem pa tālruni: +371 67070767, vai pa e-pastu:[email protected]. Mēs garantējam individuālu pieeju katram klientam.