Katalogs
Iepirkumu grozs

Apmaksas veidi:

 • Apmaksa ar bankas karti
 • Internet-banka
 • Apmaksa ar naudas pārskaitījumu
 • Līzings
 • Kriptovalūta

 • Apmaksa ar bankas karti

  Apmaksa notiek formējot online pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: kartes

  Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

  Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā.

  Internet-banka

  Šim pakalpojumam mēs izmantojam apmaksas veidu - Paysera.

  Paysera ir ātra, vienkārša un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē, veicot tiešu naudas pārskaitījumu no sava bankas konta. Maksājums ar Paysera ir tūlītējs un vienmēr bez maksas. Nav nepieciešama reģistrācija. Paysera ir licencēta maksājumu iestāde, kuru pilnvarojusi un uzrauga Lietuvas Banka.

  Paysera ir drošs un nesaglabā Jūsu bankas datu informāciju.

  Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

  Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

  Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece netika iegādāta (preces neesamības dēļ) nauda pircēja kontā tiek atgriezta 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā.

  Līzings

  Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz InCredit vai Lateko Līzings mājas lapu līzinga formas aizpildīšanai. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad līzinga kompānija būs apstiprinājusi Jūsu pieteikumu. Pie pasūtījuma saņemšanas, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karte). Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

  KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

  Preces www.elkor.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
  Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
  Aizdevuma summa: no 70 EUR līdz 7000 EUR;
  Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
  Pirmā iemaksa no 0%;
  Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

  Kriptovalūta

  Maksājums tiek veikts, izmantojot automatizētu kriptovalūtas maksājumu apstrādes sistēmu, kas ļauj pircējam izmantot kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekli. Maksājumiem tiek pieņemtas šādas kriptovalūtas: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Tron (TRX) un Tether (USDT).
  crypto

  Par to, kā apmaksāt pasūtījumu, izmantojot kriptovalūtu, jūs varat uzzināt šeit.