Katalogs
Iepirkumu grozs

Klienta Karte

 


Kā kļūt par pastāvīgo klientu?
ELKOR kompānija piedāvā lojalitātes programmu pastāvīgiem klientiem!

Kļūstiet par ELKOR Klientu Kartes īpašnieku un baudiet priekšrocības:

 

Kļūt par programmas dalībnieku ir ļoti vienkārši:

  • aizpildiet anketu jebkurā ELKOR veikalā ELKOR vai anketu var uzladēt šeit;
  • iesniedziet anketu kasierim vai veikala Klientu nodaļā (uzrādot personu apliecinošu dokumentu);
  • saņemiet Karti Jums ērtā veidā (pa pastu vai jebkurā ELKOR veikalā);
  • maksa par Kartes izgatavošanu Ls 2,-.

 

NEAIZMIRSTIET UZRĀDĪT KLIENTA KARTI PIRKUMA VEIKŠANAS BRĪDĪ!

Īpašās priekšrocības
Pirmajā Kartes izmantošanas dienā Jūs saņemsiet līdz 10 % * atlaidi visiem pirkumiem.

 

Īpašās priekšrocības 1. līmenis 2. līmenis
Pirkumu summa Klienta gada laikā, Ls 0 - 999 1000+
Bonusa punktu ¹ uzskaite par 1 ls 2 5
Preču katalogs pa pastu * *
Īpašie piedāvājumi * *
Papildus bonusa punkti   *
Dizaineru konsultācijas bez maksas   *
Dāvanu iesaiņošana bez maksas ²   4x gadā
Preču piegāde bez maksas ³   2x gadā

 

Pirmajā līmenī jūs saņemsiet:

 

  • 2 bonusa punktus par katru pirkuma latu ¹;
  • eksluzīvus, preču piedāvājumus par speciālajām cenām;

 

Kad Jūsu kopējā pirkumu summa, izmantojot Karti, sasniedz Ls 1000,-, Jums tiek piešķirts 2 līmenis.

Otrajā līmenī jūs saņemsiet:

 

  • 5 bonusa punktus par katru pirkuma latu ¹;
  • bezmaksas preču piegādi ²;
  • bezmaksas preču iesaiņošana ³;
  • bezmaksas dizainera konsultācijas.

 

Iepērkoties izmantojot Karti, Jūs saņemsiet bonusa punktus, kuri tiks uzkrāti Jūsu kontā. Sakrātos bonusa punktus Jūs varēsiet saņemt Dāvanu Sertifikātu veidā un izmantot kā maksāšanas līdzekli Jūsu nākamajiem pirkumiem ELKOR veikalu tīklā. Dāvanu Sertifikāta minimālā nominālvērtība ir Ls 5,-, kas atbilst 500 bonusa punktiem. Apgrozībā būs Dāvanu Sertifikāti ar nominālvērtību Ls 5,- , Ls 10,- , Ls 20,-.

Klienta Kartes izmantošanas noteikumi

Karte paredzēta izmantošanai ELKOR kompānijas veikalu tīklā pastāvīgo pircēju lojalitātes programmas ietvaros. Klienta Karte nav maksājuma karte, nav arī kredītkarte. Uz Kartes ir norādīts īpašnieka vārds, uzvārds, individuālais numurs un Kartes derīguma termiņš. Klientam var būt tikai viena Klienta Karte.

Pirmajā Kartes lietošanas dienā Jūs saņemat Pirmās dienas atlaides, sākot ar nākamo dienu - Jūsu Karte darbojas kā 1. līmeņa karte. Kad Jūsu kopējā pirkumu summa, izmantojot Karti, sasniedz Ls 1000,-, Jums tiek piešķirts 2. līmenis, sākas Jūsu Klienta gads un Jūs varat lietot visas 2. līmeņa priekšrocības. Beidzoties Klienta kalendārajam gadam, atbilstoši Jūsu veikto pirkumu summai kalendārā gada laikā, Jums tiks piešķirts nākamā gada Klienta līmenis. Tas var palikt nemainīgs vai var tikt samazināts uz 1. līmeni.

Jūsu kontā uzkrātie bonusa punkti tiek konvertēti Dāvanu Sertifikātos ar nominālvērtību latos izmantošanai norēķiniem par pirkumiem ELKOR veikalu tīklā. Minimālā Dāvanu Sertifikātu nominālvērtība Ls 5,- līdzvērtīga 500 punktiem. Kad Jūsu kontā uzkrāto bonusa Punktu skaits būs pietiekams Dāvanu Sertifikāta saņemšanai, tie tiks konvertēti Dāvanu Sertifikātos ar nominālvērtību Ls 5, Ls 10 vai Ls 20. Sertifikāts nevar tikt nodots lietošanai citai personai.

Dāvanu Sertifikāti ir derīgi 6 mēnešus. Netiek veikta sertifikātu maiņa pret skaidru naudu. Ar Dāvanu Sertifikātu var samaksāt ne vairāk kā 50% no vienas preces vērtības.

Kartes nozaudējuma gadījumā, vai Jūsu personālo datu maiņas gadījumā, Jūs varat pasūtīt jaunu Karti, aizpildot pieteikuma anketu. Jūsu kontā uzkrātie punkti saglabājas.

Klienta Kartes apkalpošanas dienesta kontaktinformācija

Tāl.: +371 67070719

 

Email: [email protected]

Biežāk uzdotie jautājumi

Atvērt lapu ar biežāk uzdotajiem jautājumiem (BUJ)

* 10% atlaide tiek piemērota mēbelēm, traukiem, mājas tekstilam, sporta precēm, apģērbiem un apaviem. Pārējām precēm tiek piemērota 5% atlaide. Atlaide neattiecas uz akciju precēm, īpašajiem piedāvājumiem, dāvanu kartēm un telefonu sarunu priekšapmaksas kartēm, subsidētajiem telefoniem un pakalpojumiem.

¹ Pērkot akcijas preci ar 1. līmeņa karti, tiek piešķirts 1 bonusa punkts, ar 2. līmeņa karti - 2 punkti. Pērkot dāvanu kartes, telefonu sarunu priekšapmaksas kartes un pakalpojumus, bonusa punkti netiek piešķirti. Bonusa punkti netiek piešķirti par pirmajā Kartes izmantošanas dienā veiktajiem pirkumiem, kā arī iegādājoties preci par specialām vai atlaižu cenām.

² Gada laikā Jūs saņemsiet 4 Dāvanu Sertifikātus preču iesaiņošanai bezmaksas.

³ Gada laikā Jūs saņemsiet 2 Dāvanu Sertifikātus preču bezmaksas piegādei Rīgas pilsētas robežās ja pirkuma cena pārsniedz Ls 100,-.