Login
My Cart
−20%

Bottle DION PRO SHAKER / BLACK

In stock

Šeikeris izgatavots no pārtikas plastmasas (saskaņots ar pārtikas drošības likumu ISO22000:2005), bez bisfenola (BPA), bez plastifikatoriem. Īpaši plata vāciņa vītne un speciāla vāciņa konstrukcija garantē to, ka šķidrums netecēs garām (šeikerim atrodoties horizontālā stāvoklī 2 stundas). Nav paredzēts dzērienu pagatavošanai, kuru temperatūra ir augstāka pa 40°C, kā arī gāzētiem dzērieniem. Pretējā gadījumā var notikt šeikera deformācija un/vai šķidruma iztecēšana. Caurspīdīga mērskala sānā atvieglo šķidruma daudzuma kontroli (kā sportistiem, tā treneriem).

Lietošana:
Izmazgājiet šeikeri pirms pirmās lietošanas. Pirms lietošanas pārbaudiet vai vāks ir pilnībā uzskrūvēts (vītne ir ļoti stingra) un vāciņš uzskrūvēts pilnībā. Tikai šādā gadījumā ir garantēts, ka šķidrums neiztecēs.
Rūpīgi izmazgājiet šeikeri pēc katras lietošanas, vēlams trauku mazgājamajā mašīnā. Plastmasas un šeikera konstrukcija ir pilnībā piemērota mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā. Neatstājiet sporta dzērienu atliekas šeikerī ārpus ledusskapja ilgāk par 6 stundām. Mainiet šeikeri (iegādājieties jaunu) ik pēc 1-2 mēnešiem, atkarībā no izmantošanas biežuma.
Action This product has a discount

Product may differ from the image, the image may be details that are not included in the product.

The cost of delivery of goods  More >>

Regular Price: 3,99

Special Price: 3,19

Buy
  • Bottle DION  PRO SHAKER / BLACK

Product Description

Additional Information

Manufacturer DION
Colour Black

Write Your Own Review
Product Tags

Add Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Credit calculator

This product is not subject to credit terms